SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli kazandıkları Akhisar Belediyespor maçından sonra önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcı, “Sıkıntılı bir sürecin içerisindeyiz ama bunu aşmakta kararlıyız, bu tribünler ile bütünleşmek durumundayız” ifadelerini kullandı.

İŞTE MUSTAFA DENİZLİ’NİN AÇIKLAMALARI:

“BU TAKIMDA HER ŞEY DEĞİŞECEK” “Bu takımda her şey değişecek. Daha fazla bir önemi var bu maçın, sıkıntılı bir süreç vardı ve bunun aşılması bizim için önemli. Gol yiyeceğiz tabii ama Galatasaray olarak aksiyonları ile hareketleri ile bu gol yeme olayını ortadan kaldıracağız. Akhisar’ı bir çok pozisyonda zorladık, 5’lik 6’lık bir maç da olabilir.”

“TRİBÜNLER İLE BÜTÜNLEŞMEK ZORUNDAYIZ” “Bize puan açısından yakın olan bir rakip ile maç kazanmak da önemli. Birçok şey değişecek, saha içerisinde, saha dışında, bunların hepsi olacak. Sıkıntılı bir sürecin içerisindeyiz ama bunu aşmakta kararlıyız, bu tribünler ile bütünleşmek durumundayız. Türkiye’de iki hadise önemli. Birinci takım iyi oynar ve tribünü ele geçirir. İkincisi de tribün, takımı oyunun içerisine çeker. Bugün ikisini de yaşadık.”