SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adım adım Beşiktaş’a

Chelsea’de beklediği şansı bulamayan ve transfer listesine konulan Djilobodji için Beşiktaş’ın girişimlerde bulunduğu İngiliz gazetelerinde manşetleri süslüyor.

Güncellenme: 08:24, 20/12/2015
Adım adım Beşiktaş’a

Beşiktaş transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sezonun devre arasında bir stoperle kadrosunu güçlendirmenin planlarını yapan siyah-beyazlılar, Dnipro'nun Brezilyalı stoperi Douglas'a kancayı atmıştı. Ancak Beşiktaş, B planını da hazırda tutuyor. Fikret Orman ve arkadaşları Douglas transferinde bir sorun olması ihtimalini de göz önünde bulundurup, Chelsea'nin stoperi Papy Djilobodji'yle de görüşmelerini sürdürüyor.

OYUNCU SICAK BAKIYOR

Ada basını da Beşiktaş-Papy flörtüne sayfalarında geniş yer ayırdı. Jose Mourinho döneminde Chelsea'ye transfer olan ancak antrenmanlardaki performansı sebebiyle bir türlü beklediği şansı yakalayamayan Papy Djilobodji için siyahbeyazlıların favori kulüp haline geldiği kaydedildi. Chelsea'nin başına geçmesi beklenen Guus Hiddink'in Djilobodji konusunda son kararını vereceği, oyuncunun da Beşiktaş'a transferine sıcak baktığı öğrenildi.