SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Seedorf Türkiye’ye geliyor

‘XBody Türkiye Yılın Spor Adamları Ödülleri’ törenine Türkiye devlerinin yanı sıra Avrupa’nın yıldız isimleri de onur konuğu olarak renk katacak. Real Madrid ve Milan’ın dünyaca ünlü eski yıldızı Clarence Seedorf gelecek konuklar arasında...

Güncellenme: 11:59, 18/12/2015
Seedorf Türkiye’ye geliyor

Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan ‘XBody Türkiye Yılın Spor Adamları Ödülleri'nin gala gecesine Avrupa'nın önemli spor adamlarının da katılması organizasyonu daha güçlü kılıyor. Alberto Zaccheroni, Clarence Seedorf, Fredi Bobic, Daniel Amokachi gibi isimler geceye renk katacak.

İtalya'nın dünyaca ünlü Teknik Direktörü Alberto Zaccheroni gala gecesine katılırken, İtalya'da büyük rekabet yaşayan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile buluşması yıllar sonra yine büyük dikkat çekeceğe benziyor.

Real Madrid ve Milan'ın dünyaca ünlü eski yıldızı Clarence Seedorf, Alman futbolunun önemli ismi Stuttgart Sportif Direktörü Fredi Bobic, eski Beşiktaş'lı Nijerya Milli Takım antrenörü Daniel Amokachi ve İtalyan devi Juventus'un efsane futbol adamı Alessio Secco ve Avrupa basınından Kicker ve La Della Gazetta Sport temsilcileri katılacak.