SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Mourinho fotoğrafında sır perdesi aralandı

Chelsea'den kovulan Jose Mourinho'nun tesislerden ayrılırken çekildiği söylenen fotoğraftaki kişini başkası olduğu anlaşıldı.

Güncellenme: 10:50, 18/12/2015
Jose Mourinho fotoğrafında sır perdesi aralandı

İngiltere Premier Lig’de düşme hattının bir adım üzerinde yer alan Chelsea’de, ikinci Jose Mourinho dün sona erdi. Kulübün antrenman tesislerinde yönetim ile bir araya gelen Portekizli çalıştırıcı, 10 dakika süren görüşme sonrası kovuldu.

Görüşmenin ardından Jose Mourinho’nun fotoğrafını görüntülemek isteyen gazeteciler, tesislerin kapısında beklemeye başladılar. Tecrübeli teknik adamın geldiği Jaguar marka arabanın tesislerden çıktığını gören foto muhabirleri, uygun bir kare yakalamak için birbirleri ile yarıştı. Yüzünü gizleyen esrarengiz adamı Mourinho olduğunu sanan gazetecilerin yanıldığı çok geçmeden anlaşıldı.

Jose Mourinho yerine başka bir adamın kullandığı araba, gazetecilerden kurtulmak için gerçekleştirilmiş bir plan olarak adlandırıldı. Çünkü detaylara bakıldığında araba aynı olmasına rağmen kullananın Mourinho olmadığı kolaylıkla anlaşılıyor. İngiliz Independent gazetesinin yaptığı karşılaştırma da Jose Mourinho ile esrarengiz adam arasında farkları gözler önüne seriyor.

mourinho-18-12

İlk olarak yüzüğe dikkat çeken gazete, ne olursa olsun evlilik yüzüğünü çıkarmayan Mourinho’nun aksine, arabayı kullanan adamın yüzüksüz olduğunun altını çiziyor. Sakallara da dikkat çekilen karşılaştırmada, Mourinho’nun sakallarının artık beyazladığı ancak yüzünü kapatan kişinin bariz bir şekilde hala siyah sakallara sahip olduğu belirtiliyor.

Son olarak ise arabayı kullanan esrarengiz kişinin ellerindeki pürüzsüz görüntüye dikkat çekiliyor. Mourinho’nun ise arabayı kullanan kişiden çok daha kırışık elleri olduğunu anlatılıyor.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:10:49,