SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor’u Torku Konyaspor maçı öncesinde moral yemeğinde bir araya getirdi.

Yemeğe Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, yönetim, Bursa Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, belediye çalışanları katıldı.

Yemekte konuşma yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Bu akşam Dobruca tesislerinde güzel bir tablo oluştu. Bu akşamın sürprizi Hamza hocamızın aramızda olması” diyerek şunları söyledi: “Bugün takımımızın başına başarılı, değerli, ödüller almış bir teknik direktörümüz var. Başarılı hedef için Bursaspor’a katkıda bulanacaktır. Hamza Hamzaoğlu ve ekibinin Bursaspor’a hayırlı olmasını arzuluyorum. Pazartesi hizmete alacağımız stat Türkiye’nin en modern tesisi. Burada Avrupa kupaları maçları oynamalıyız. Bursaspor’un bu statta maç kaybetmemesi gerekiyor. Başarının geleceğine inanıyoruz. Büyükşehir olarak Bursaspor’a her türlü desteğimizi veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Kasası güçlü, takımı güçlü olsun. Bu formanın hakkını vermek için insanlarda terlesin. Yarın Konya’ya gidiyorsunuz. Orada kenetlenen bir ekip olarak tüm ruhumuzu sahaya yansıtıp yenmeliyiz.”

BÖLÜKBAŞI: SIKINTILI GÜNLER YAŞIYORUZ

Başkan Recep Bölükbaşı da yaptığı konuşmada, “Bursaspor sıkıntılı günler yaşıyor. Mağlubiyetler serisine alışık değiliz, hepimiz çok üzüntülüyüz. Bu durumdan Bursaspor el birliği ile sıkıntılardan çıkacaktır. Başarılı olduğumuz günleri özlüyoruz. Bugün yeni hocamız aramıza katıldı. Hamza Hamzaoğlu ve ekibine hoş geldiniz diyorum. Ayağa kalkıp koşup, daha iyi yerlere geleceğiz. Konya’dan galibiyetle geleceğimize inanıyorum” dedi.

HAMZA HAMZAOĞLU: BEKLİNTİNİN FARKINDAYIZ

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Burada olmaktan çok mutluyuz. Bugüne kadar hep dışarıdan görüyorduk. Bugün bir kez daha gördük. Alınan şampiyonluk tesadüf değilmiş. Bundan sonraki başarılar ne olursa olsun şampiyonluk gelecektir. Bu başarıyı beraberde yaşarız. Bu imkanların beklentiler bizim üzerimizde baskı yaratmasın. Hedefleri büyütelim, ona odaklanalım. Şehirdeki herkes kenetlenmeli. Herkes keyif alıp, mutlu olursa herşey daha kolay olur. İlk çalışma imkanında şunu gördüm: Sahada bu sonuçları haketmeyen takım gördüm. Herkes istekliydi. Beni çok umutlandırdı. Güzel işler yapacağız. Bunları beraber göreceğiz.”

Yayınlanma Tarihi:22:50,