SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Bursa’dan teklif gelince heyecanlandım”

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, yeşil-beyazlılardan teklif gelince heyecanlandığını ve dinlenme kararından vazgeçtiğini söyledi.

Güncellenme: 18:07, 17/12/2015
“Bursa’dan teklif gelince heyecanlandım”

Bursaspor’un yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün başkanı Recep Bölükbaşı ile birlikte kamera karşısına geçti. Bursaspor’dan gelen teklif üzerine heyecanlandığını dile getiren Hamzaoğlu, taraftarı takım ile barıştırarak eski güçlerine kavuşturacaklarını söyledi. Bursaspor’un taraftar yapısının, kulübün teklifini kabul etmede önemli bir etken olduğunu ifade eden 45 yaşındaki teknik adam, hep kazanmak içinsahaya çıkan bir Bursaspor yaratacaklarını sözlerine ekledi.

İşte Hamzaoğlu’nun açıklamaları:

“Üzüntümüz var ama artık işimizi yapma kararlıydık. Bursaspor’dan teklif alınca içim kıpırdadı. Biz de elimizden geleni Bursapor’un faydasına yapmaya gayret edeceğiz. Sadece uzaklaşmış olması gereken dinamiklerin bir araya gelmesi gerekiyor. Allah bizlerlee inananları mahçup etmesin. İnşallah güzel şeyler başaracağız. Taraftar biaz uzak kaldı takımıyla .Küsmeyi gerektirecek bir şey yok bence. Tarihinde ilk kez şampiyonluğu yaşatmış bir hocadır Ertuğrul hoca. Kendisini tebrik ediyorum. Bize iyi bir takım bıraktı. İnşallah onun yarım bıraktığı işi tamamlayabiliriz. Tüm maçları kazanmak mümkün değil, kaybedeceğimiz maçlar olacaktır; ama sahada hep kazanmak için mücadele veren bir Bursaspor olacaktır. Bu anlamda taraftara da ihtiyacımız var. Bursapsor’u kabul etmemin bir sebebi de taraftarın coşkusu. Çok kısa sürede toparlanıp o coşkulu futbolu ortaya koyacaklarıdır. Akhisar ve Galatasaray’la birlikte çalıştığım ekiple birlikte çalışacağım.”

Yayınlanma Tarihi:16:32,