SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor eski Başkanları yeni yapılan Büyük Şehir belediyesi binasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile buluşarak Bursaspor’un son durumunun değerlendirmesini yaptılar.

1,5 SAAT SÜRDÜ

Saat 16.00’da başlayan ve Bursaspor eski Başkanları ve Divan Başkanlık Kurulu ilk Başkanı Kadri Şenkaya ile Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, eski başkanlar katıldı.

GÜVEN TAZELEMELİ

Divan Kurulu başkanı İdris Sevinç şunları söyledi: “Toplantı çok olumlu geçti her şeyden önce Belediye Başkanı her zaman olduğu gibi yine Bursaspor’un arkasında olduğunu söyledi. Bizlerde Bursa camiası olarak neler yapabileceğimizi konuştuk. Kötü durumda olan Buraspor’a Bursa olarak taraftar olarak sahip çıkmamız gerektiğini belirtik. Bu yönetim güven tazelemesi gerektiğini, inatlaşmanın Bursaspor’a fayda getiremeyeceğini ilettik. Toplantıya katılan tüm başkanların aynı fikirde olduğunu bildirdik. Bursaspor eski başkanlarından Recep Günay ise bundan sonra Bursaspor’un küme düşmeden nasıl kurtulabileceğini ve bu takım düştüğü takdirde bir daha çıkamayacağını belirterek bizlerde günahı ve sevabı ile yönetimin güven tazelemesi gerektiğini belirttik.”