SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altınordu’dan Beşiktaş’a transfer sözü!

Altınordu'nun başkanı Özkan, Çağlar Söyüncü konusunda Beşiktaş Başkanı Orman ile yapılan görüşmenin detaylarını açıkladı.

Güncellenme: 23:00, 17/12/2015
Altınordu’dan Beşiktaş’a transfer sözü!

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, takımın genç oyuncusu Çağlar Söyüncü ile ilgili Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yapılan görüşmeyi detaylarıyla açıkladı.

Özkan, yaptığı görüşmede Orman’ın kulüpte yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik ettiğini belirterek, şu karşılığı verdiğini söyledi; “Veli, Olcay, Oğuzhan ve Gökhan gibi genç oyuncularla Beşiktaş'ı izlemenin keyif olduğunu ifade ettim.

Başkan Seyit Mehmet Özkan, 19 yaşındaki oyuncusu Çağlar Söyüncü’den konu açıldığını söyledi. Orman’a “Bizim çocuklarımızla bir yeminimiz var. En az 1 sezon Altınordu A Takım forması giymeden bir yere gitmek yok. İnşallah sezon sonu görüşürüz” dediğini açıkladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in ısrarla istediği genç savunma oyuncusunu bu sezon bırakmasının mümkün olmamasını belirten Özkan, Fikret Orman’a sezon sonu transferdeki önceliğin Beşiktaş’ta olduğunu söyledi.