SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli’den motivasyon toplantısı

Beşiktaş mağlubiyeti sonrasında soyunma odasında oyuncularını yıkılmış bir halde gören başarılı teknik adam motivasyon çalışmalarına başladı.

Güncellenme: 08:59, 16/12/2015
Mustafa Denizli’den motivasyon toplantısı

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dibe vuran futbolcularının morallerini yerine getirmeye çalışıyor. Şampiyonlar Ligi'ne veda eden, ligde de lider Beşiktaş'ın 9 puan gerisine düşen Galatasaray'da moraller oldukça bozuk… Olimpiyat Stadı'nda alınan 2-1'lik Beşiktaş yenilgisi de özellikle oyuncular üzerinde tamanlamıyla bir çöküş yaşattı. Oynanan kötü futbol ve üst üste gelen yenilgiler, derbi sonrasına büyük oranda yansıdı. Sarı-kırmızılı futbolcuların yüzünden düşen bin parçaydı ve ağızlarını da adeta bıçak açmıyordu.

GÜZEL GÜNLER YAKIN

Beşiktaş mağlubiyeti sonrası soyunma odasına girdiğinde sarı-kırmızılı futbolcuların halini gören Mustafa Denizli burada bir motivasyon konuşması yaptı. Denizli'nin sözlerine “Ayağa kalkın çocuklar” diye başlayıp, “Şampiyonluklar yaşadığım bu camia bana asla pes etmemeyi öğretti. Siz de pes etmeyeceksiniz. Sadece bir maç kaybettik, şampiyonluğu kaybetmedik. Bu camia ve taraftar, sizler, bizler hep birlikte mutlu günleri görecek” şeklinde devam ettiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:08:58,