SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’yi seyretmek için her yolu denediler

Tuzla halkı, Fenerbahçe'nin takımlarıyla oynadığı mücadeleyi seyretmek için stat çevresinde ilginç çözümler üretti! Camiiden izleyen de vardı, çatı üzerinden de...

Güncellenme: 18:02, 16/12/2015
Fenerbahçe’yi seyretmek için her yolu denediler

Türkiye Kupası H Grubu’nda bugün oynanan Tuzlaspor Fenerbahçe maçını izlemek isteyen taraftarlar ilginç görüntüler oluşturdu. Yoğunluk nedeniyle içeriye giremeyen bazı taraftarlar stat yakınındaki caminin merdivenlerini adeta türübüne çevirdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Merdivenlerden yer kapmak için birbirleriyle yarışan taraftarlar 90 dakika boyunca tezahüratta bulundu. Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızlarını görebilmek için her yolu deneyen Tuzlalılar, evlerinin çatılarına, ağaçlara, duvarlara ve yüksek yerlere çıkarak ilginç görüntüler oluşturdu. Ceplerinde biletleri olduğu halde stada giremediklerini belirten taraftarlar kendilerine eziyet çektirildiğini söyledi.

Bu arada stada giremeyen taraftarlar ile polis arasında da zaman zaman gerginlikler yaşandı. Bazı taraftarların dışarıdan sahaya attığı taşlar gerginliğin büyümesine neden oldu. Polis, olay çıkaran taraftarları cop kullanarak dağıttı.

Bir süre stat çevresinde bekleyen taraftarlar Fenerbahçe’nin Tuzlaspor’u 2-1 yenmesinden sonra sessizce dağıldı.

Yayınlanma Tarihi:17:57,