SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan ve bir türlü toparlanamayan Chelsea’nin başarılı orta saha oyuncusu Cesc Fabregas’tan, takım arkadaşlarına uyarı geldi. Büyük bir takımda oynamanın gereklerini anlatan İspanyol yıldız, kazandıkları paranın hakkını vermeleri gerektiğini söyledi.

Takım halinde formsuz olan Chelsea’de beklentileri karşılayamayan isimlerden biri olan Fabregas, “Büyük bir oyuncuysanız, büyük bir oyuncu gibi para alıyorsanız, büyük bir oyuncu gibi oynamak ve davranmak zorundasınız. Kötü bir sezon geçirebilirsiniz. Kötü de oynayabilirsiniz. Ancak sahadaki tavırlarınız her zaman doğru olmak zorundadır” diyerek arkadaşlarını uyardı.

Konuşmasında belirli bir isim üzerinde durmayan İspanyol futbolcunun sözleri, akıllara Diego Costa’nın Leicester maçında yaptığı hareket geldi. Yenilen ilk golün ardından savunma oyuncularına “Uyuyorsunuz” anlamına gelen bir harekette bulunan Costa’nın, Fabregas’ın açıklamalarındaki hedef isim olduğu belirtildi. Bu durum Chelsea’de futbolcular arasında büyük bir sorun olduğu iddialarını da güçlendirdi.

DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:11:51,