SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş soyunma odasında kebap keyfi

Galatasaray'ı 2-1 yenerek haftayı lider tamamlayan Beşiktaş'ın soyunma odasında kebapçı sürprizi vardı. Siyah-beyazlı futbolcular, zaferi kebap yiyerek kutladı.

Güncellenme: 09:45, 16/12/2015
Beşiktaş soyunma odasında kebap keyfi

Beşiktaş’ın zaferle ayrıldığı Galatasaray derbisinin ardından soyunma odasında siyah-beyazlı futbolcuları bir sürpriz bekliyordu. Bir restoranın ünlü şefleri, Galatasaray ile yapılan maç bitiminde siyah-beyazlıların odasına kebap tezgahı kurmuştu. Futbolcular hemen, başta lahmacun olmak üzere, Urfa, Adana ve ızgara kebap çeşitlerinin bulunduğu tezgahın başına geçti.

“ÇEK BİR URFA”

Siyah beyazlı futbolculardan bazıları, “Samet (Aybaba) Hoca döneminde menemen yerdik, şimdi kebaba döndük” diye espri yaptı. Bazı oyuncular ise, “Galibiyet sonrasında özel mekanlar, restaurantlarda değil kendi evimizin mutfağında 3 puanı kutluyoruz” yorumunu yaptı.  Derbide iyi bir futbol oynayan Ricardo Quaresma ise, tezgahın başına gidip, “Çek bir Urfa” dedi ve yemeklerin tadını çıkardı.

SOYUNMA ODASI MENÜSÜ

60 Lahmacun 30 Beyti kebap 20 Döner 5 Şaşlık kebabı 10 Köşebaşı köfte 10 Tavuk şiş 5 Çöp şiş 10 Dondurmalı irmik 30 Sütlaç 5 Künefe 5 Ayva tatlısı 30 Porsiyon salata