SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan Cüneyt Çakır’a tepki!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın devre arasında soyunma odası koridorunda karşılaştığı hakem Cüneyt Çakır’a çıkıştığı ve “Kırmızı kart göstermen gerekirken gösteremiyorsun” dediği öne sürüldü.

Güncellenme: 09:03, 15/12/2015
Aziz Yıldırım’dan Cüneyt Çakır’a tepki!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Medipol Başakşehir maçının devre arasında hakem Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi. Asbaşkan Ali Yıldırım ile birlikte soyunma odasına inen başkanın, “Oyuncuya tekme atıyorlar görmüyorsunuz, kırmızı kart göstermen gerekirken göstermiyorsun. Badji ve Uğur'u atmak için neyi bekliyorsun, birinin ayağının kırılması mı lazım” dediği öğrenildi.

“CANER’İ DE ATMALIYDIN”

AZİZ Yıldırım'ın tepkisini, “Caner'i de atmalıydın. Bunları nasıl görmezlikten geliyorsun. Avrupa'da farklı, Türkiye'de farklı maç yönetiyorsun. Dünya Kupası'nda maç yöneteceksin, orada böyle düdükler çalabilir misin?” diye sürdürdüğü iddia edildi. Bu konuşma sırasında hakem odası önünde olan Çakır'ın, Yıldırım'ın sözlerini raporuna yazdığı da gelen bilgiler arasında.

CEZA GELEBİLİR

Fenerbahçe-Medipol Başakşehir maçının devre arasında hakem soyunma odası koridorlarına giren Başkan Aziz Yıldırım ile kardeşi yönetici Ali Yıldırım'ın, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır ve ekibine yönelik sözleri ceza getirecek.

Daha önce de iyi hakem olmadığını iddia ettiği Çakır'ın maçtaki yönetimini eleştiren ve sinirli bir şekilde locasından koridorlara inen Yıldırım ile kardeşinin kullandıkları ifadeler ve talimat gereği orada bulunmamalarını gerektiren hükümler temsilcilerin bugün TFF'ye ulaşacak raporlarında yer alacak.

Yayınlanma Tarihi:09:02,