SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Topal Ailesi sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Mehmet Topal ve eşi Selda Topal tedavi gören çocuklar için yılbaşı yemeği düzenledi. Etkinliğe Fenerbahçeli futbolcuların yanı sıra Beşiktaşlı Gökhan Töre de katıldı.

Organize ettikleri sosyal sorumluluk projeleri ile isimlerinden sıkça söz ettiren Topal ailesi bu kez tedavi gören çocukları sevindirdi.

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Romatoloji Kliniği’nde tedavi gören çocuklar için Beykoz’da bulunan bir restoranda yılbaşı yemeği düzenledi.

Organizasyonun ev sahipliğini yapan Topal çiftinin yanı sıra yemeğe Fenerbahçeli futbolcular Volkan Demirel, Caner Erkin, Volkan Şen ile sanat camiasından çok sayıda isim de yılbaşı yemeğinde çocuklarla bir araya geldi.

Derbide galibiyet golünü getiren Gökhan Töre de çocukları sevindirdi Topal Ailesi tarafından düzenlenen yemekte futbolcuları karşılarında gören çocuklar keyifli dakikalar geçirdi. Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre de bu anlamlı etkinlikte yer aldı. Galatasaray derbisinde galibiyeti getiren golü kaydeden Gökhan Töre, Süper Lig’de liderliğin keyfini çıkarırken çocuklara da bol bol vakit ayırdı. Çocuklar yemeğin sonunda kendileri için hazırlanan yılbaşı hediyeleriyle büyük sevinç yaşadı.