SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, UEFA Avrupa Ligi’ndeli Lazio eşleşmesinden bahsetti. Denizli, İtalyanlar’a karşı elde ettiği başarıların çok olduğunu dile getiren deneyimli teknik adam, takım seçmediklerini ve tur atlamak istediklerini söyledi.

Mustafa Denizli, “İtalyan takımlarıyla bayağı oynama fırsatımız oldu. Kim gelirse gelsin, biz iyiysek rakibin önemi yok. Turu geçtikten sonra, nerede geçtiğimizin önemi yok. İster evde, ister deplasmanda. İlk maçımız 18 Şubat’ta. Biz o tarihe kadar çok daha iyi bir çizgide olacağız. İtalyan takımlarıyla olan başarılarımız herkes tarafından biliniyor. Özellikle Juventus başarısından sonra.” diye konuştu.

Devre arasında takım üzerinde devrim niteliğinde değişme olmasının imkansızlığına vurgu yapan Denizli, “Kimse devre arasından bahsetmesin. Topu topu 12 gün olan bir devre arasından bahsediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş maçını değerlendiren Galatasaray’ın çalıştırıcısı, “Taraftarımız bizim maçlara hangi düşünceyle çıktığımızı biliyor. İyi bir rakiple oynuyoruz. Güzel bir maç olacak.” diye sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:16:11,