SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Başakşehir’i 1-0’la geçen Fenerbahçe’de tecrübeli filebekçisi Volkan Demirel, maçı yorumladı! Sarı-lacivertli oyuncu, galibiyeti taraftara armağan ederken, takımın analizini de yaptı!

Volkan, hücum yönünde sıkıntı yaşadıklarını söylerken, “Yan toplarda zorlanıyoruz. Bunu düzeltmemiz lazım. Fazla gol pozisyonuna giremiyoruz. Taraftarların da sabırsızlığını anlıyorum. Biz 90 dakika boyunca kazanmak istiyorum. 3-0 olsun, 4-0 olsun ama 1-0 olunca da kazanıyoruz” dedi.

Başakşehir’i iyi analiz ettikleri söyleyen Volkan, zeminin de kötü olduğunu belirterek, “Önemli olan 3 puan bizim için. Saha şartları bugün kötüydü. Başakşehir’in organize olduğu, ileride iyi oyunculara sahip olduğunu biliyorduk. Nani’nin güzel şutuyla galip gelmesini bildik. Mutluyuz, taraftara galibiyeti hediye ediyoruz” diye konuştu.

Volkan, taraftarları anladığını ve sabırlı olmalarını gerektiğini söyleyerek, sözlerini şöyle tamamladı;

“Alves, Nani’ye gönderdiği topta taraftar tepki gösterdi. Ancak sonuçta gol geldi. Alves bana gelip “Ben pas attım. Neden böyle tepki gösterdil” diye sordu. Taraftarımızın da sabırlı olması gerekiyor.”