SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Fenerbahçe ile Başakşehir karşılaştı. Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki mücadele öncesinde yaşanan anlar dikkatlerden kaçmadı.

2013 yılındaki Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında gerginlik yaşayan Volkan Demirel ile Yalçın Ayhan, el sıkışmadı. Davalık olan iki futbolcu, birbirlerini görmezden geldi.

İŞTE MAHKEME SALONLARINA TAŞINAN O ANLAR!

Habertürk’ün o zaman yaptığı haberine göre; Anadolu 68. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmaya Volkan Demirel ile müşteki Yalçın Ayhan katıldı. Sanık Demirel verdiği ifadede maç esnasında Yalçın'ın ailesine ve özellikle annesine küfür ettiğini Semih Şentürk'ten duyduğunu belirterek şunları söyledi:

VOLKAN DEMİREL: “KÜFÜRÜ YÜZÜME SÖYLE, BULUŞALIM” “Küfür edip etmediğini sordum. Ettiyse yüzüme etmesini söyledim. O da bana ‘Sen herkesi evden aldırıyormuşsun. Sen kabadayımısın' dedi. Otobüse binerken tekrar karşılaştık bunun kamera görüntüleri de vardı. Görüntülerde üzerime yürüdüğü sabittir. Çevremizdeki insanlar bizi tuttu ayrıldık. Maç sonrası kendisini aradım. ‘Küfürü yüzüme söyle buluşalım' dedim. Telefonda maçta penaltı yaptırdığı için üzüldüğünü ağzından ne çıktığını bilmediğini söyledi. Benden özür diledi.”

YALÇIN AYHAN: “VOLKAN BENİ İKİ KEZ TEHDİT ETTİ” Bu sezon Başakşehir'de oynayan Yalçın Ayhan ise Volkan'ın kendisini iki kez üst üste tehdit ettiğini ve küfürler savurduğunu belirterek şunları söyledi:

“Maç sonunda yolumu kesti, koluma girerek kenara çekti ve sinkaflı bir kelime kullandı. Beni evimden aldıracağını söyledi. Otobüse yaklaşırken tekrar yanıma geldi. Yine küfür etti yine ‘Seni evinden aldıracağım' dedi.

YALÇIN AYHAN: “TEHDİTLERİNE TELEFONDA DA DEVAM ETTİ” Tehditlerine telefonda da devam etti. Ben ona maç esnasında kesinlikle küfür etmedim. Semih Şentürk'ten duydukları doğru değildir. Demirel benim üzerimde korku yaratmıştır.”

Yayınlanma Tarihi:19:47,