SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira: “Oyuncularımızın hiçbiri ‘Superman’ değil”

Başakşehir'i 1-0 mağlup ederek derbi haftasını 3 puanla kapatan Fenerbahçe'de Vitor Pereira, maçtan sonra konuştu.

Güncellenme: 21:44, 13/12/2015
Pereira: “Oyuncularımızın hiçbiri ‘Superman’ değil”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Başakşehir galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu. Portekizli hoca son haftalarda zor maçlar yaptıklarını belirterek, zemine de eleştiri getirdi!

Pereira, sözlerine, “Bizim oyuncularımızın hiçbiri “Superman” değil! Antep’te berbat sahada oynadık! Celtic maçında da 1 kişi eksik oynadık! Bu akşam 7 maçtır kaybetmeyen bir rakiple karşılaştık! Hem bireysel hem de takım olarak kaliteli oynayan bir rakipti karşımızdaki! Bu akşam zemin de işimizi zorlaştırdı! İç sahada halı gibi bir zemin olmalı burada! Oldukça mutluyum, 3 puan aldığımız için” şeklinde başladı!

TARAFTARA SESLENDİ! “AİLE…”

Taraftara da seslenen Vitor Pereira, “Ben kariyerim boyunca, Fenerbahçe taraftarından daha iyi bir taraftar görmedim!” diyerek, “Eğer biz ligde şampiyon olmak istiyorsak, Avrupa Ligi’nde ileriye gitmek istiyorsak bir aile olmalıyız! Onların desteğinin bizim yanımızda olması gerekiyor. Onlardan isteğim; bir aile olalım, oyuncularımız her zaman maksimum performans veriyorlar. Sahaya istediğimiz baskıyı kuramadığımız anlarda, onlara çok ihtiyacımız var” yorumunu yaptı!