SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’in 15. hafta maçında Altınordu ile Şanlıurfaspor arasında İzmir’de oynanan karşılaşmada iki takımın çabası da gol getirmedi ve mücadele başladığı gibi 0 – 0 berabere sona erdi. Karşılaşmanın en önemli pozisyonunda Şanlıurfaspor’da Kubilay Sönmez’in 26. dakikada çektiği şutta top yan direkten oyun alanına döndü.

Golsüz berabere sona eren maçın ardından iki takım da birer puana razı olurken bu sonuçla Altınordu puanını 20 yaparken, Şanlıurfaspor ise 16 puana yükseltti.

Foto: DHA - İki takımın çabası gol getirmedi

Foto: DHA – İki takımın çabası gol getirmedi

Stat: İzmir Atatürk

Hakemler: Mehmet Emre Atasoy, Baki Yiğit, Osman Karakaş

Altınordu: Tolgahan Acar, Uğur Arslan Kuru, Yusuf Abdioğlu, Çağlar Söyüncü, Yusuf Acer, Cengiz Ünder, Timur Temeltaş (Dk. 71 Murat Yılmaz), Erdoğan Yeşilyurt, Berkay Samancı, Arif Morkaya, Göksu Türkdoğan (Dk. 79 Yıldıray Koçal)

Şanlıurfaspor: Necati Yılmaz, Ekrem Hayyam Dağ, Şaban Özel, Onur Akbay, Veysel Aksu, Mustafa Aşan, Kıvanç Karakaş, Diogo Jorge Moreno Valente, Kubilay Sönmez (Dk. 65 Kenan Karışık), Doudou Ursul Tanguy Junior Mangini (Dk. 59 Ahmet Arı), Arnaldo Edi Lopes Da Silva (Edinho) (Dk. 86 Cicero Casimiro Sanches Semado)

Sarı kartlar: Dk. 28 Yusuf Abdioğlu, Dk. 38 Yusuf Acer, Dk. 85 Arif Morkaya (Altınordu), Dk. 43 Mustafa Aşan, Dk. 74 Kıvanç Karakaş, Dk. 82 Arnaldo Edi Lopes Da Silva (Edinho) (Şanlıurfaspor)