SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Grosskreutz’a kabarık fatura!

Yönetim, Grosskreutz’un menajeri ile salı günü görüşecek. Alman yıldız gitmek isterse, aylardır kulübün karşıladığı evinin kirasını bile geri ödeyecek.

Güncellenme: 09:18, 13/12/2015
Grosskreutz’a kabarık fatura!

Galatasaray’ın olaylı transferi Kevin Grosskreutz, ayrılmak istediğini Mustafa Denizli'ye bildirmişti. Bu şok gelişme üzerine yönetim, alman oyuncunun menajeri Konstantin Liolios'u İstanbul'a davet etti. Liolios, Beşiktaş derbisinin ardından salı günü yönetimle masaya oturacak. Her şeyin enine boyuna tartışılacağı toplantıda, Grosskreutz'un kaderi belli olacak. Sarı-kırmızılılar, tecrübeli oyuncunun bonservissiz ayrılması gibi bir durumun söz konusu olamayacağını önemle belirtecek.

AF DİLERSE KAPI AÇIK

Diğer yandan af dilemesi halinde, Mustafa Denizli'nin ona ikinci bir şans vermeye hazır olduğu da ifade edilecek. Galatasaray'ın iyi niyetine rağmen Grosskreutz ayrılmakta diretirse, yıldız futbolcuyu kabarık bir fatura bekliyor. sezon başından bu yana hesabına yatan tüm para Grosskreutz'tan geri istenecek. Maaşının yanı sıra kulübünün karşıladığı ev kiraları, ekstra harcamalar, hatta sık sık almanya'ya uçtuğu için alınan uçak biletlerinin paraları bile Grosskreutz'tan talep edilecek.