SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup olan Başakşehir’de teknik direktör Abdullah Avcı, ilk yarıda çok top kaybettiklerini söylerken, maçı hakemi Cüneyt Çakır’a da üstü kapalı eleştiride bulundu.

Avcı, karşılaşmayı şöyle değerlendirirken, “70. dakikada eksik oynamaya başladık. Bugün biraz daha önde basmaya çalıştık. Kaptığımız toplardan pozisyon bulmaya çalıştık. Oyunun ilk yarısında doğru durduk ama çok basit top kaybettik! İkinci yarıda topa biraz daha sahip olduk. 10 kişi kaldıktan sonra geçişleri zaman zaman yapamadık. Yediğimiz golün başlangıcı benim önümde oldu. Visca ileri gidebilse belki biz golü bulabilirdik. Kazanma duygusuyla gelmiştik. Ama mağlup olduk” dedi.

Abdullah Avcı, maçın hakemi Çakır hakkında konuşmak istemediğini söylerken, “Bizim gibi fair-play ruhuyla oynayan bir takım 6 sarı, 1 kırmızı kart görmesi… Fazla konuşmak istemiyorum. Maçı yeniden seyredip, yeniden konuşabilirim. Değerlendirenler olacaktır. Hedefimizden bir sapma yok. İlk yarının sonunu iyi getirmek istiyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:21:39,