SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tekelioğlu: “Son zamanlardaki en iyi futbol”

Çaykur Rizespor'a deplasmanda 3-0 yenilen Trabzonspor'da teknik direktör Sadi Tekelioğlu, son zamanlardaki en iyi futbollarını oynadıklarını söyledi.

Güncellenme: 21:39, 12/12/2015
Tekelioğlu: “Son zamanlardaki en iyi futbol”

Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, çok iyi futbol oynamalarına rağmen yenildiklerini söyledi. Maçın hakemi Ali Palabıyık’a eleştiri oklarını yönelten Tekelioğlu, verilmeyen penaltılardan dert yandı.

İşte Tekelioğlu’nun açıklamaları:

“Golü yiyene kadar maçın çok rahat devam edeceğini düşünürken kaçan penaltı ve kaçan goller oldu. Futbolda bazen olmuyor. Beklenmedik bir anda yenilen gollerle 2-0’lık skora geldik. Trabzonspor’un son dönemlerde oynadığı en iyi futbol oynadığını düşünüyorum. Rakibin etkili bir atağı da yoktu. Futbol da bu da var. Futbolda olmayan bir geçek daha var. Eskiler bilir. Sadık Deda diye bir hakemimiz vardı. Sahada ne penaltı olsa verirdi. Sahada 2’si bize 1 Rizespor’a olmak üzere penaltı verilemdi.”

“SORUMLULUK BENİM”

“Bizim hakemimiz ne yazık ki bu penaltılara uygulamadı. Bir hakem müsabakada 2-3 penaltıyı es geçiryorsa maçı iyi yönettiği söylenemedz. Burada bir sorumluluk varsa üzerime alıyorum. Ortada acı bir mağlubiyet vardı, onun sorumlusu benim. Çocuklar çok iyi mücadlee verdiler onları kutluyorum.”

Yayınlanma Tarihi:21:37,