SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aydınspor’da “sevinme yasağı”

Aydınspor 1923'te göreve geldikten sonraiyi bir çıkış yakalayan teknik direktör Tolga Doğantez, "Bu takım şampiyon olmadan sahada sevinmeyeceğim" dedi.

Güncellenme: 16:35, 11/12/2015
Aydınspor’da “sevinme yasağı”

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923’te göreve geldikten sonra çıktığı 4 lig maçında 3 galibiyet 1 yenilgiyle başarılı bir grafik çizen teknik direktörü Tolga Doğantez, “Bu takım şampiyon olmadan sahada sevinmeyeceğim” dedi.

Bazı taraftarların, “Sevgi gösterilerimize karşılık vermiyor” şeklinde sitemde bulunduğu Tolga Doğantez, “Şahsıma yönelik duyduğum her tezahüratı selamlıyorum. Karşılık vermediysem kesinlikle duymamışımdır” diye konuştu.

Sahaya girdiği andan itibaren dış dünya ile bağlarını koparıp sadece maça odaklandığını belirten Tolga Doğantez, şöyle devam etti:

“Anlık başarılar bizi ilgilendirmemeli. Eğer adımızı bir yerlere yazdıramazsak, her şey geçici bir hatıra olarak kalır. Ben müsabakalardan sonra soyunma odasına bile girmiyorum. Oyuncularıma da söyledim, galip geldiğimiz maçlarda sevinç gösterilerinin içinde olmayacağım. Onlar sevinebilir, ama ben sezon sonunda şampiyon olunca sevineceğim.”