SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar Belediyespor’da pazar günü deplasmanda oynanacak Kayserispor maçının hazırlıkları başlarken, teknik direktör Cihat Arslan, takım içinde transfer sohbeti yapılmasını ve transferden söz edilmesini yasakladı.

Arslan konu ile ilgili “Biz ne yönetimle, ne de kendi aramızda transferden bahsetmiyoruz. Ligde ve kupada çok kritik maçlar oynayacağımız şu süreçte sadece futbola konsantre olmak istiyoruz. Oyuncuların performansı her şeyden önemli. Bu yüzden gündemimizde kesinlikle transfer yok” şeklinde konuştu.

Kayserispor maçı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Cihat Arslan, “Eğer işi ciddiye almazsak, bize de ceza kesebilir. Rakibimiz, Tolunay Kafkas yönetiminde olumlu futbol oynayan, her takımın çekineceği bir ekip oldu. İyi hazırlanmak zorundayız” ifadesini kullandı. Ligde ve kupada art arda oynayacakları 5 maçta kadrodaki tüm oyunculara şans verebileceğini sözlerine ekleyen Arslan, “Futbolcularıma güveniyorum” dedi.

Pazar günkü Kayserispor maçından sonra perşembe günü kupada Galatasaray’la karşılaşacak yeşil-siyahlı ekip, hazırlıklarını tam kadro sürdürüyor.

Yayınlanma Tarihi:12:37,