SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’a ağır fatura!

Eskişehirspor maçını Protokol Tribünü’nden takip eden İbrahim Hacıosmanoğlu ve eski yardımcısı Ali Uzunay’ın bu tavırları nedeniyle Trabzonspor’a ağır para cezası gelecek.

Güncellenme: 07:45, 10/12/2015
Trabzonspor’a ağır fatura!

Trabzonspor’da İbrahim Hacıosmanoğlu gitti ancak etkileri hala devamediyor. Başkanlık seçiminde Muharrem Usta'ya kaybeden Hacıosmanoğlu, Avni Aker'deki Eskişehir mücadelesini Protokol Tribünü'nden takip edince hem kendi hem de kulübün başını yaktı.

Kulübün eski başkan yardımcısı Ali Uzunay'la birlikte hak mahrumiyeti cezası bulunmasına karşın maçı izleyen Hacıosmanoğlu'nun bu tavrı Trabzon'a pahalıya patlayacağa benziyor.

TRABZONSPOR’A DA PARA CEZASI

İKİ ismin bu eylemi nedeniyle bordo-mavili kulübe 130 bin ile 260 bin TL arasında bir ceza verilmesi bekleniyor. Ayrıca Hacıosmanoğlu ve Uzunay'a bir kez daha hak mahrumiyeti cezası gelecek. Ancak iki isim de artık kulüp yöneticiliği yapmadığı için bunun bir önemi kalmıyor.

Bilindiği gibi Gaziantepspor maçından sonra yaşanan olaylar nedeniyle Hacıosmanoğlu'na 280, Uzunay'a ise 410 gün hakmahrumiyeti cezası verilmişti.

Yayınlanma Tarihi:07:39,