SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan Denizli’den övgüyü kaptı

Attığı golle Galatasaray'ı dev bir rezaletten kurtaran Selçuk İnan, hocasından övgü aldı. Mustafa Denizli, 39 derece ateşle oynayan öğrencisine “Helal olsun sana” dedi.

Güncellenme: 09:40, 10/12/2015
Selçuk İnan Denizli’den övgüyü kaptı

Astana karşılaşmasında birçok kişi Galatasaray'dan farklı bir galibiyet bekliyordu. Ancak eski günlerin çok uzağındaki sarı-kırmızılı ekip, Kazak ekibine bile diş geçiremedi. Golsüz biten ilk devre sonrası ikinci yarıda ilk gol Astana'dan geldi. Sadece 2 dakika sonra Podolski'nin bireysel çabasıyla gelişen atakta, Selçuk İnan beraberliği getirdi. Bu golle Galatasaray dev bir rezaletten kurtuldu.

Selçuk İnan attığı gol dışında maç boyunca iyi bir mücadele ortaya koydu. Hem de bunu 39 derece ateşli olmasına rağmen yaptı.

selçuk-inaniç-10-12

Foto: Reuters – Selçuk İnan attığı golle takımını Avrupa Ligi’ne taşıdı

SELÇUK İNAN: “GEREKEN NEYSE YAPTIM”

Günlerdir serum tedavisi gören Selçuk İnan, bir türlü iyileşememişti. Buna rağmen fedakarlıktan kaçınmayan tecrübeli oyuncu, Astana maçında gemisini kurtardı. Kaptan performansıyla en çok hocasınımemnun etti. Mustafa Denizli'nin maçtan sonra tecrübeli futbolcu ile kısa bir görüşme yaptığı ve “Helal olsun sana. Bizi başarıya bu ruh taşıyacak. Arkadaşlarına en iyi şekilde örnek oldun” dediği öğrenildi.

Selçuk İnan’ın da hocasına, “Takım kaptanı olarak yapmam gerekeni yaptım hocam” diye karşılık verdiği belirtildi.