SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Podolski: “Yine olsa yine yaparım”

Galatasaraylı Lukas Podolski, gazeteci ile yaşadığı arbedede ailesine karşı atakta bulunulduğunu ve aynısı tekrarlanması durumunda aynı tepkiyi vereceğini söyledi.

Güncellenme: 00:15, 09/12/2015
Podolski: “Yine olsa yine yaparım”

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lukas Podolski, hafta içinde bir gazeteci ile yaşadığı tekmeleme olayına açıklık getirdi. Gazetecilere saygı duyduğunu belirten Alman yıldız, ailesine gazeteci tarafından atakta bulunulduğunu dile getirdi. Podolski ayrı tavrı görmesi durumunda, yine aynı tepkiyi vereceğini söyledi.

Maçı değerlendiren Poldi, “Bugünkü oyundan ve sonuçtan ben kişisel olarak memnun değilim. Böyle bir maçta, Astana’dan bu tarz bir gol yiyerek geriye düşüyorsan işler zorlaşıyor” diye konuştu.

“SUÇLU DEĞİLİM”

Gazeteci ile yaşadığı arbedeyi yorumlayan Alman yıldız, “Böyle durumların sonucunda herkes beni suçlu olarak görüyor. Olay aslında byöle değil. Suçlu değilim. Benim restoranda veya her yerde çekebilirler. Fotoğrafçı sınırlarını aştı benimm aileme, eşime ve oğluma saygı göstermedi. Benim reaksiyonum bu yüzdendi.”

“Ben o kişinin kim olduğunu bilmiyorum. Bu olayla ilgili gazeteleri okumadım, Türkçe bilmediğimi için okumadım. O fotoğrafçı bu konuyla ilgili çok sınırları aştı. Benim oğluma ve eşime resmen atakta bulundu. Bunu kabul edemem. Yine aynı şekilde yaparsa, reaksiyonum aynı şekilde olacaktır.” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:00:09,