SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Celtic maçının hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdüren Fenerbahçe’de çalışma öncesinde teknik heyet ve futbolcuların katılımıyla Hasan Ali Kaldırım’a doğum günü kutlaması yapıldı. 26 yaşına giren Hasan Ali için doğum günü pastası kesildi. Antrenman öncesinde soyunma odasında kutlanan doğum gününde Hasan Ali, tebrikleri kabul etti.

HASAN ALİ KALDIRIM: “KAZANMAK İSTİYORUZ”

Ardından kulüp televizyonuna Celtic maçını ve kişisel performansını değerlendiren Hasan Ali, “Rakibin şansı yok, onlar rahat. Bize de 1 puan yetiyor ama kazanmak istiyoruz. Bu tip maçlara hazırlanmak, konsantre olmak zor olur. Maça ciddi bir şekilde konsantre olup inşallah istediğimiz sonucu alırız” dedi.

Son dönemdeki iyi performansıyla ilgili de konuşan Hasan Ali, “Ben her zaman çok çalışan bir insan oldum. Son 2 seneye baktığım zaman az oynama fırsatı buldum. Bu süreyi iyi değerlendirdim ve bu sene üst üste şans buldum. Bu durum özgüvenimi arttırdı ve performansıma olumlu etki etti. Hocamızın da katkısı var, bireysel hocalarımızın da katkısı var. Çalışmayı seviyorum. Çalışmanın meyvesini topladım. 2 yılda çok bekledim bu şansı ve en iyi şekilde değerlendirdim. Daha da üstüne koymak istiyorum, benim için yeterli değil. İnşallah daha iyi olur” diye konuştu.