SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, cuma akşamı saat 20.00’de seyircisi önünde karşılaşacağı Osmanlıspor mücadelesinin hazırlıklarını, bu sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Uzun bir sakatlık dönemi geçiren Fransız futbolcusu Ricardo Faty, bugünkü antrenmanda ilk defa yeşil-beyazlı takımla birlikte çalıştı.

Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutuldu. Antrenman teknik sorumlu Ersel Uzgur’un saha içerisinde yaptığı kısa toplantı ile başladı. Antrenmanın ilk bölümü serbest ısınma olurken, daha sonra neşeli bir antrenman gerçekleştirdi. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde taktik içerikli çift kale maç yapıldı.

Bursaspor, yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarını tamamlayıp, tesislerinde kampa gireceği bildirildi.

bursaspor-antrenmaniç-09-12

Foto: DHA – Bursaspor Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürdü

ERDEM’İN OYNAMASI ZOR

Sağlık ekibi, hafta başından bu yana sağ ayak dizinde oluşan ödem nedeniyle çalışmalara katılamayan Erdem Özgenç’in cuma akşamı Osmanlıspor maçında oynamasının zor olduğunu açıklandı.

Öte yandan Bursa Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Şubesi yöneticileri, Ersel Uzgur’e yeni görevinde başarı diledi. Ersel Uzgur, TÜFAD’ın ziyaretinin ve kedisine verdiği desteğe teşekkür etti. Bursaspor’un efsane 2 kaptanı arasında bulunduğunu belirten Uzgur, şöyle dedi:

“Sedat Özden ve Sedat Özbağ, abimin arasındayım. Onların destekleri Bursaspor için her zaman üst düzeyde olmuştur. Sağ olsunlar beni de kendilerinden ayrı görmüyorlar. İnşallah bu beraberliğimiz bu haftadan itibaren şehrin her yanına yayılacaktır. Destek beni ve arkadaşlarımı mutlu etti.”

bursa-işiç

Foto: DHA – TÜFAD Erzel Uzgur’a yeni görevinde başarıla diledi

ÖZDEN: “GEÇ ALINMIŞ KARAR”

Sedat Özden ise, “Ersel içimizden gelen kardeşimiz. Onun başarılı olmasını diliyoruz. Geç kalınmış bir karar. Kendi değerlerimize sahip çıkın diye yıllarca bağırdım. O değerlenden birinin bugün Bursaspor’un başında olması sevindirici. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:12:54,