SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kriz!

Galatasaray'ın eski başkanları Dursun Özbek ile kulübün idaresi hakkında konuşmak için randevu talep etti ancak istekleri Astana maçı bahane gösterilerek kabul edilmedi.

Güncellenme: 10:55, 08/12/2015
Galatasaray’da kriz!

Galatasaray’da önemli gelişmeler yaşanıyor. Eski başkanlar Selahattin Beyazıt, Alp Yalman, Faruk Süren, Mehmet Cansun ve Duygun Yarsuvat, sarı-kırmızılı kulübün kötü yönetildiği konusunda birleşerek başkan Dursun Özbek ile görüşmek istedi.

Divan Başkanı İrfan Aktar aracılığıyla Özbek'ten eski başkanlarla toplantı yapması talep edildi. Bu çok özel görüşmeye kulübü iyi bilen ve yıllarca yöneticilik yapmış olan Ali Dürüst ile Refik Arkan da davet edildi. Toplantıda Özbek'e, “Bundan sonra ne yapmayı planlıyorsun?”sorusu sorulacaktı ve bir anlamda mevcut yönetimin başarılı bulunmadığı vurgulanacaktı. Pazartesi gününe randevu veren Özbek, daha sonra Astana maçını ve yoğun programını gerekçe göstererek toplantıyı erteledi.

galatasaray-divan-iç

Foto: Cihan – Dursun Özbek eski başkanların randevu talebini geri çevirdi

UFUKTA OLAĞANÜSTÜ KONGRE Mİ VAR?

Bu arada Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesinin ardından seçimde kefil olduğu Dursun Özbek'i hedef alan ve “Bu konudan rahatsızım. Divan'da konuşacağım”diyen eski Başkan Duygun Yarsuvat'ın Aralık ayı toplantısında yapacağı konuşmanın kulübü olağanüstü kongreye götürebileceği konuşuluyor.