SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bayram Bektaş, düzenlenen tören ile kendisini 1.5 yıllığına Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a bağlayan imzayı attı. İmza töreninde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkanı Osman Toprak, Hakan Kutlu’dan boşalan koltuğa getirilen Bayram Bektaş’ın daha önce Gaziantepspor’da görev aldığını ve şehre yabancı olmadığını söyledi. Bunun büyük bir avantaj olduğunu ve Bayram Bektaş ile hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceklerini ifade eden Toprak, şöyle dedi:

“İnşallah hem Gaziantep Büyükşehir Belediyespor açısından hem de kendi şahsı ve ekibi açısından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a hayırlı olur. Bayram hocamızla yeni bir döneme giriyoruz. Bildiğiniz üzere geçen hafta Hakan Kutlu hocamızla sözleşmemizi karşılıklı anlaşarak fesih etmiştik. 1 yıl bir süre birlikte çalıştık. Her takımda olduğu kadar ufak tefek sorunlar yaşadık. Genel itibari ile kendisinden çok memnunduk. Bırakmış olduğu nokta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor açısından güzel bir nokta. Lige güzel bir başlangıç yaptık. Bundan sonraki sürecide inşallah Bayram hocamızla daha ileri noktalara taşıyacağız.”

wetetet

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da ve Gaziantepspor’da görev yapan hocalarla konuştuğunu ve olumlu şeyler söylendiğini anlatan Bayram Bektaş, bu nedenlerle teklifi kabul ettiğini söyledi. Başarıyı yakalayacaklarına inandığını kaydeden Bektaş, şunları söyledi:

“Gaziantep Büyükşehir Belediyespor hakkında hep pozitif şeyler söylendiği için hem hedef doğrultusunda başarıyı yakalayacağımı düşündüğüm ve bildiğim için yönetim kurulunun bana yaptığı teklifi kabul ettim. Yarın bismillah deyip ilk idmanımıza çıkacağız. Her çalıştığım kulüpte ayrıldıktan sonra bile güzel şeyler bırakmaya çalışan bir insanım. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda düşüncelerimizi tam anlamıyla sezon sonunda da güzel şeyler bırakmak isterim.”