SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor maçında etkili bir oyun ortaya koymasına rağmen taraftarın protestosuna maruz kalan Sabri Sarıoğlu içini yakınlarına döktü. Tribünlerin her maçta kendisine tepki göstermesine çok üzüldüğünü dile getiren Sabri, sarı-kırmızılılarla hiç para konuşmadığını da belirtip ekledi:

“Gündeme sürekli benim kazandığım para getiriliyor. Nedenini anlamıyorum. Ben sözleşmedeki o parayı zorla mı aldım? Galatasaray ile para konuşmadım, konuşmam da. Sözleşmeyi gösterdiler, bakmadan imzaladım. Vermeyin mi diyecektim? Ortada kazanılmış bir hak var. Bana gelip ‘sözleşmeni değiştirelim' dediler. Sonuçta karşılıklı imza var. Ben Galatasaraylı olmasam kazanılmış hakkımdan neden vazgeçeyim.”

gol-iç

Galatasaray gol sevinci

Galatasaray'ın kendisine önerdiği her şeyi sorgusuz sualsiz kabul ettiğini belirten Sabri, “‘Sözleşmen böyle olsun' dediler, ‘Tamam' dedim. ‘Değiştirelim' dediler, yine ‘Tamam' dedim. Ne itiraz ettim, ne de şunu da isterim diye tutturdum.. Ben bu takımın kaptanlığını yaptım, 20 senemi Florya'da geçirdim. Ben Galatasaray'dan başka ne düşünebilirim. O tepkiler beni çok üzdü. Bu forma benim için kıymetli ve değerli. Bunu kimse değiştiremez” diye dert yandı.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:10:24,