SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orkan’dan Caner’e esprili gönderme!

Maçın duraklama anlarında ceza sahasında yerde kaldığı pozisyonda Caner'in ayağına bastığını ve hakemin penaltı vermesi gerektiğini söyleyen Orkan, "Caner ağabey bana ayakkabı borçlu, karşılaması lazım" dedi.

Güncellenme: 22:00, 06/12/2015
Orkan’dan Caner’e esprili gönderme!

Gaziantepsporlu Orkan Çınar, 2-2 biten Fenerbahçe maçının uzatma dakikalarında Caner’in kendisine yaptığı hareketin penaltı olduğunu söyledi. Orkan, Lig TV canlı yayınında yırtılan ayakkabısını da gösterdi ve esprili bir şekilde “Caner ağabey bana ayakkabı borçlu, karşılaması lazım” dedi.

Uzatma dakikalarında yaşanan ve penaltı bekledikleri pozisyonu yorumlayan Orkan, “Topu almış ceza sahasına kadar gitmiştim. Alves dokunmadı. Caner abi topu almak isterken ayağıma bastı ve ayakkabım yırtıldı. Bana ayakkabı borçlu, karşılaması lazım. Pozisyon penaltı” dedi.

Maçı da değerlendiren genç oyuncu, “Oyuna genelde sonradan girdikten sonra elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İyi de futbol oynadık. Dışarıdan izlerken iyi oynadığımızı gördüm. Kazansaydık da hakettiğimizi söyleyebilirim” diye konuştu.