SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor 70. genel kurulunun 2. gününde başkan adayları Celil Hekimoğlu, Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu, birer konuşma yaptı. Söz alan Muharrem Usta, 2.5 sene önce de yine başkan adayı olduğunu belirtirken şu ifadeleri kullandı:

“Bugün sizin huzurunuza yepyeni bir kadroyla, yeni bir tabloyla geldik. Bu büyük mücadelede çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldık. Çok zor yıllarımızdan birisi 2010-2011 sezonuydu. O sezon elde ettiğimiz şampiyonluğu kimse ciğerimizden söküp alamaz. O büyük mücadelemiz sonuna kadar devam edecek.

Trabzonspor büyük ve değerli bir dünya markası. Bu nedenle Trabzonsporumuzu dünyanın dört bir yanından tüm güçlerimizi birleştirerek muhteşem şekilde yöneteceğiz. Size yakışan bir yönetimle Trabzonspor’u şaşaalı günlerine yeniden döndüreceğiz. Bu büyük bir marka 50’inci yılını asla ve asla boş geçmemelidir. Son dönemlerde çeşitli sıkıntılar yaşamış olabilir. Bazıları çok sıkılmış, çok küçülmüş, içine kapanmış görebilir.

Bu sıkıntılardan sonra yeniden ayağa kalkamayacağını düşünenler olabilir. O büyük Trabzonspor’u sizlerle birlikte yeniden ayağa kaldıracağız ve 8’inci şampiyonluğa elbirliği ile ulaşacağız. Trabzonspor’daki büyük ekonomik sıkıntıyı bilerek bu yola çıktık. Trabzonspor bu yüklerin altından kalkar, kimse endişe etmesin. Trabzonspor’un itibarı herkesin el üstünde tutması gereken en önemli konu.

Biz dünya kulübüyüz. Kimse bizi Trabzon-İstanbul diye ayırmaya kalkmasın. Demedik mi, (Bize her yer Trabzon). Bayrakları sandıktan çıkardık, milyonlara sırtımızı dayadık, tekrar şanlı günlerimize dönmek üzere birlikte yürüyoruz.”

trabzonspor-kongre-iç1-06-12