SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muharrem Usta, Lucescu hakkında konuştu!

Seçim öncesi çalışmalarında Mircea Lucescu'yu Trabzonspor'un başına getireceğini söyleyen Muharrem Usta, başkan seçildikten sonra da Rumen hoca hakkında konuştu!

Güncellenme: 23:05, 06/12/2015
Muharrem Usta, Lucescu hakkında konuştu!

Trabzonspor’un yeni başkanı Muharrem Usta, kesin sonucun açıklanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Usta, seçim öncesi çalışmalarında belirttiği gibi Mircea Lucescu müjdesini verdi.

Shakhtar Donetsk’te 11 yıldır görev yapan, Beşiktaş ile Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan Lucescu ile 3-4 yıllık plan yapacaklarını belirten Muharrem Usta’nın sözleri şöyle;

“Trabzonspor’un içinde duruma bakınca üzülüyorum. Bu kadar büyük bir camia küçülmüş, içine kapanmış, taraftarı üzgün. Trabzonspor’u tekrar Türkiye’nin gündemine taşımamız lazım. İşimiz kolay değil. Trabzonspor’u Türkiye’nin aktörü haline getireceğimize eminim.  Sene sonundan itibaren inşallah Lucescu ile 3-4 yıllık planlamamızı yapacağız. Lucescu ile aramız çok iyi. Biz uzun zamandır görüşüyoruz. Camiamıza emek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. 50. yılda şampiyonluğumuz için yolcuğa başladık.”

Yayınlanma Tarihi:23:04,