SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor’un zorlu bir rakip olduğunu söyledi. Ligde az gol yiyen bir takım karşısında iki gol kaydederek maçı kazanmanın önemli olduğunu ifade eden deneyimli teknik adam, güzel bir ambiansta oynadıklarını söyledi. Güneş, maçın taraflar arasında gidip geldiğini de ekledi.

İşte Şenol Güneş’in açıklamaları:

“Rakibimizi son haftalarda iyi sonuçlar alması, iyi oynaması ve kedi sahasında oynaması onları güven açısından öne geçirdi. Savunmada rakibe az pozisyon veren ve ligde az gol yiyen Kayserispor’a karşı 2 gol bulduk. Git gelli bir maç oldu. Oyuncularımız kazanma duygularını sahaya yansıttlar. Güzel maç oldu. Soğuk havada sıcak bir ambians yaratıldı. 3 puan çok önemliydi. Bunu sağlamış olduk. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum.”

“MARIO’NUN GAYRETİ VAR”

“Bizim için yenmeyecek bir goldü. Zaman zaman rakibin baskısı oldu. Maça baktığınızda bu tip maçlarda puan kaybına uğramak istemiyoruz. Oyuncu da kaybetmek istemiyoruz. Bazı oyuncuların yıpranması gerekiyor. Gökhan hastalıktan sonra bu maçta zaman zaman iyi oynadı. Mario tam formunda olmasa da bir gayreti var. Lizbon’dan iyi bir sonuçla dönersek Galatasaray maçından sonra rahatlarız diye düşünüyorum.”

GALATASARAY YORUMU

“Rakip oyuncularla ilgili konuşmuyorum. Umut, Burak ve Selçuk iyi oyuncular. Şu anda Galatasaray maçını konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Perşembe günü Lizbon ile oynayacağımız maçı düşünüyoruz. Lizbon ve Galatasaray maçları önemli. Bu karşılaşmaları tek tek düşüneceğiz. Her maç önemli.”

Yayınlanma Tarihi:21:36,