SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Antalyaspor karşılaşması sonrası aldıkları 3 puanın son derece iyi olduğunu söyledi.

Maçı çok isteyerek sahaya çıktıklarını ve bunun da sahada gözüktüğünü ifade eden Kocaman, “Takımımız son derece başarılı bir oyun oynadı. Geldiğimden beri en akıcı, en net ataklar, en net gol pozisyonları yani her şey hemen hemen saha içinde vardı. Bunun yanı sıra iki tane gol attık. 2-0 öne geçmeyi başardık. Ancak özellikle bu tip maçlarda şu gerçek ki, eğer rakibi düşürecek son yumruğu atamadığınız zaman biraz oyunun dengeleri değişmeye başlıyor. Tam bunun ötesinde biz bugün bambaşka bir durumla daha karşılaştık” dedi.

KORKU FİLMİ GİBİ

İkinci yarıya oyuna saldırgan bir şekilde başladıklarını gelen golün biranda oyunun dengelerini değiştiğini ifade eden Kocaman şöyle konuştu:

3-4 dakikalık sarsıntı sonrası tekrardan toparlandık.Üçüncü golü bulduk. Ancak üçüncü golden sonra çok büyük sıkıntılar yaşamıyor gibi gözüküyordu. Maçın sonlarına doğru Eto’o’nun attığı golle biranda bu kadar doğru güzel bir oyunun sonu korku filmi gibi gitti. Son 5 dakika sıkıntılı geçti. Fakat sonuçta sahadan 3-2 de olsa galip ayrılmayı başardık. Bu 3 puan son derece güzel. Umuyorum Kasımpaşa maçı ile beraber bu maçı da bağlayıp iyi bir pozisyonda devreyi bitirmek en büyük arzumuz.

Yayınlanma Tarihi:19:17,