SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çaykur Rizespor çıkışını sürdürmek istiyor

Son haftalarda aldığı sonuçlarla ligde üst sıralara tırmanmaya başlayan Çaykur Rizespor, başarısını Mersin idman Yurdu deplasmanında da devam ettirmek istiyor.

Güncellenme: 14:08, 05/12/2015
Çaykur Rizespor çıkışını sürdürmek istiyor

Çaykur Rizespor son haftalarda yakaladığı çıkışı deplasmanda karşılaşacağı Mersin İdman Yurdu’nu yenerek sürdürmek istiyor. Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, ligde son haftalarda yükselen bir form grafiği yakaladıklarını belirterek bunu sürdürmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ligde son 4 haftada 8 puan aldıklarını hatırlatan Ferah, “Takımımız iyi mücadele ile önemli puanlar topladı. Ligde alt sıralardan uzaklaşarak kendimize üst sıralarda yer bulmak istiyorduk. Bu yolda önemli mesafe aldık. Mersin İdmanyurdu maçı ile bu çıkışımızı sürdürmemiz gerekiyor. Rakibimiz ligde son sıralarda ancak onlarda bir çıkış yakalamak isteyecektir. Biz de en iyi şekilde mücadele ederek alacağımız 3 puanla üst sıralarda yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz” dedi.

çaykur-rizespor-iç

Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor’da Eren, Viera, Sylvestre ve İsmael’in sakatlıkları bulunuyor. Eren’in oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.

Yayınlanma Tarihi:14:07,