SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Osmanlıspor, sahasında Kasımpaşa’ya 1-0 yenildi. Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan ev sahibi takımın teknik patronu Akçay, ”Kendi evimizdeki talihsiz tabloyu değiştirmek için çok iyi hazırlandığımız bir müsabakaydı” dedi.

Akçay, “Fiziksel değerleri incelediğinizde maç sonucuyla ilgili bunun gerçekleştiğini göreceksiniz. Biz taktik açıdan olsun, fiziksel açıdan olsun müsabakaya iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Farklı etkenler ve farklı şans faktörleri devreye girince talihsiz tablo devam etti. Kendi sahamızda kaybettik. Rakibi tebrik ediyoruz. Arkadaşlarımı kutluyorum, ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bir kişi eksik olmamıza rağmen total koşu mesafemiz 118 kilometre. Diğer verilere de baktığınızda bunu göreceksiniz. Sonuçta çok iyi oynayana puanı vermiyorlar, gol atmadığınız sürece” şeklinde konuştu.

‘Bizim gibi takımlar bir eksik oynama konusunda zorlanacaktır’ diyen Akçay ”Oyuncu konusunda da bazı sıkıntılar olunca, sakatlık, ceza gibi ister istemez bazı hamleler de geri kalıyorsunuz. Zaten golle ilgili takımımızın bir sıkıntısı olduğu gerçek. Çok şikayet etmekten çok bizim müessesemiz sorun çözmek için var. Dolayısıyla biz sorun çözeceğiz. Şikayet etme merci değiliz.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:18:51,