SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un yarın başlayacak kongresinde başkanlığa adaylıklarını koyan İbrahim Hacıosmanoğlu, Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta, kahvaltıda dostluk mesajları verdi.

Üç başkan adayı, cumartesi ve pazar günkü kongrede camiadaki gerilimi azaltmak için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bu sabah düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Tesislere önce Muharrem Usta, 5 dakika sonra da Celil Hekimoğlu giriş yaptı. İdari binanın üçüncü katındaki başkanlık makamına çıkan her 2 adayı da çok sıcak biçimde karşılayan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, ”Bu koltuk çok sıcak. Ateşi hissedin” diyerek kısa süreyle makam koltuğuna oturttu.

ibrahim-hacıosmanoğlu,-muharrem-usta,-celil-hekimoğlu-iç-04-12

Bir süre makam odasında sohbet eden 3 başkan adayı, daha sonra basın mensuplarının yanına geçti. Ankara’da yaşayan Trabzonspor kongre üyesi işadamı Şükrü Kuleyin’in girişimleriyle gerçekleştirilen organizasyon öncesinde birbirleriyle şakalaşan başkan adayları, “Biz aslında hep böyleydik de sizin haberiniz yoktu” dedi.

Kahvaltının ardından yapılan açıklamalardan sonra İbrahim Hacıosmanoğlu, kongredeki rakiplerinin ellerini havaya kaldırdı ve basın mensuplarına dostluk pozu verildi.

TRABZONSPOR’DA ORTAK DİVAN BAŞKANI

Bu arada başkan adaylarının büyük tartışmaların çıkması beklenen kongre divan başkanlığı seçimi için de ortak aday belirlediği öğrenildi. Trabzon’un merkez belediyesi olan Ortahisar Belediye Başkanı avukat Ahmet Metin Genç’in 3 adayın da isteğiyle kongre divan başkanlığına aday gösterileceği, yardımcısının ise kongre üyesi Şükrü Kuleyin olacağı belirtildi. Ayrıca kongre divan heyetine her aday birer isim önerecek.

Yayınlanma Tarihi:14:06,