SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma hakkında çıkan transfer iddialara cevap verdi. Kendisine ait Blog hesabından Portekizce ve İngilizce olarak açıklama yapan Ricardo Quaresma, Temmuz ayında döndüğü Beşiktaş’ta kendisini iyi hissettiğini ve kulübün hak ettiği zaferlere çabasıyla destek olmak istediğini belirterek taraftarlara teşekkür etti.

Adına açıklamalar yapan menajer Ahmet Bulut’un kendisi ile bir alakasının olmadığını ve konuşulanların spekülasyondan ibaret olduğunu açıklayan Ricardo Quaresma “Şimdi Beşiktaş için top oynayalım” ifadelerini kullandı.

Ricardo Quaresma’nın açıklaması şu şekilde:

“Arkadaşlar,

Temmuz ayında Türkiye’ye döndüğümden beri bana destek olan Beşiktaş taraftarına teşekkür etmek istiyorum. Bu kulübü temsil etmek bir onur. Burada kendimi iyi hissediyorum ve sahadaki performansımla kulübe borcumu ödemek istiyorum.” Ben kendimi burada iyi hissediyorum ve kulübün hak ettiği zaferlerde çabam ile ödemek istiyorum.

Açıklığa kavuşturmak istiyorum Ahmet Bulut’un benimle bir ilgisi yok. Kendim ve geleceğim ile ilgili söylenenler spekülasyondan başka bir şey değildir.

Şimdi Beşiktaş için top oynayalım.

Forza Beşiktaş”