SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli Sabri’yi savundu!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maç boyunca top ayağına gelince bazı taraftarlarca sürekli ıslıklanan Sabri Sarıoğlu'nu savundu.

Güncellenme: 00:32, 05/12/2015
Mustafa Denizli Sabri’yi savundu!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maç boyunca top ayağına gelince bazı taraftarlarca sürekli ıslıklanan Sabri Sarıoğlu’nu savundu.

Taraftarların duyumlara göre hareket etmemesi gerektiğnii söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, Sabri’nin sözleşme olayında gösterdiği tavırla gerçek bir Galatasaraylı olduğunu kanıtladığını söyledi.

İşte Denizli’nin o açıklamaları:

“Kendine güvenmeyen futbolcunun attığı pas, attığı şut hepsi sorunlu olur. Sabri’ye değinmek istiyorum. Son derece başarılı bir 90 dakika çıkardı. Onunula kulübü çok mutlu edecek bir görüş birliği sağlandı. Sabri bu manada çok büyük bir fedakarlık yaptı. Taraftarlarımızdan ricam asılsız şeylerle değerlendirme yapmasın. Biz bir aileyiz. Sabri bu ailenin bir çocuğu. Son davranışıyla Sabri gerçek bir Galatasaraylı gibi davranmış oldu.”

“Sabri bu camiadan yetişmiş bir futbolcu olarak kendine yakışır bir davranışta bulundu. Sabri’nin bu kouya bakış açısı tepkiyi değil alkışı hak edecek bir durum. Bunu hak etmedi bence. Zaman zaman böyle yaşanmışlıklar hep oldu.”

Yayınlanma Tarihi:22:51,