SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Kadıköy’de kupa kaldırmak tarif edilemez”

Semih Kaya, üniversite öğrencileriyle bir araya geldikleri Adil Oyun programında, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yaşadığı şampiyonluğu anlattı!

Güncellenme: 00:12, 04/12/2015
“Kadıköy’de kupa kaldırmak tarif edilemez”

Galatasaray’ın milli savunma oyuncusu Semih Kaya, Olcan Adın ile birlikte katıldığı Ntvspor’daki Adil Oyun programında üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı ve yorumlarda bulundu.

Semih Kaya, yeni teknik direktörleri Mustafa Denizli ve Fenerbahçe’nin sahası Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kupa kaldırmak hakkında konuştu.

İşte Semih’in yorumları;

“MUSTAFA DENİZLİ ŞEKER GİBİ BİR ADAM”

“Hamza Hoca dönemi tabii ki taktik çalıştık. Taktik de, diğer çalışmaları da yaptık Hamza Hoca’yla. Mustafa Hoca çok babacan birisi. 3 büyük takımı da şampiyon yaptı. Bizim için çok büyük bir şans başımıza gelmesi. Mustafa Denizli şeker gibi bir adam… Grosskreutz İstanbul’a geliyor, nasıl ailesinden uzak kalamıyormuş! Demek ki maddi durumu iyi. Herkes belirli bir aşamada kötü olduğunda, takım halinde kötü oluyoruz ve bu bariz gözüküyor. Şu an için tabii ki iddialıyız. Sezon sonu şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum. İnşallah önceki yıllardaki gibi şampiyon oluruz.”

“KADIKÖY’DE KUPA KALDIRMAK TARİF EDİLEMEZ”

Semih Kaya, ‘Kadıköy’de kupa kaldırmak nasıl bir duygu?’ sorusuna, ‘Tarif edilemez’ şeklinde cevap verdi.

Kaya, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Biz Fenerbahçeli oyuncularla dostuz yani… Oturup yemek yiyoruz. Tribünlerde de bunun olmasını isteriz. Tribünlere döner bıçağıyla, bıçakla gitmeyelim… Avrupa’daki tribünler gibi olalım.”