SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Sabri Sarıoğlu kararı

Galatasaray'dan herkesi şoke eden bir açıklama geldi. Sarı kırmızılı kulübün açıklamasında; Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmesinde yer alan "belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzar" opsiyonunun karşılıklı varılan mutabakat çerçevesinde iptal edildiğini belirtti. Sabri Sarıoğlu, Galatasaray'ın bu akşam oynayacağı Bursaspor maçına 11'de başlaması durumunda sözleşmesi 1 yıl daha uzayacaktı. Bu karar ile birlikte Sabri Sarıoğlu 4.500.000 TL kaybetti.

Güncellenme: 15:11, 04/12/2015
Galatasaray’dan Sabri Sarıoğlu kararı

İşte o açıklama…

Profesyonel futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ile şirketimiz arasında 1+1 sezon olarak imzalanan sözleşmenin, oyuncunun sezon içinde belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzama opsiyonu karşılıklı varılan mutabakat çerçevesinde iptal edilmiştir.

Altyapıdan yola çıkan, en zor zamanlarda kaptanlık pazubandını taşıyan ve her şart altında Galatasaray için terinin son damlasına kadar savaşan oyuncumuza, sergilediği Galatasaraylılık duruşundan ötürü teşekkür ederiz.

Kendisinin geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde da bu forma ve arma için elinden gelenin en iyisini yapacağına olan inancımız tamdır.

Saygılarımızla.

Galatasaray Spor Kulübü

Yayınlanma Tarihi:09:43,