SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten sıkı yönetim

Akhisar Belediyespor yenilgisi ile sarsılan Beşiktaş'ta Şenol Güneş öğrencilerinden kendilerine dikkat etmelerini istedi ve tesislere misafir girişini yasakladı.

Güncellenme: 08:23, 03/12/2015
Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten sıkı yönetim

SÜPER Lig'de 8 haftalık liderlik keyfi, Akhisar Belediye yenilgisiyle sona eren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş duruma el koydu. Oyuncularıyla bir toplantı gerçekleştiren başarılı çalıştırıcı, “Herkes kendisine dikkat etmeli. Ligin ne kadar çekişme içerisinde geçtiğini görüyoruz. Kayıpları en aza indirmeli ve iyi futbolumuzun karşılığını almalıyız. Kritik haftalara girerken hepinize ihtiyacım var” ifadesini kullandı.

ŞENOL Güneş'in bu tutumu tesislere de yansıdı. Beşiktaş'ın antrenmanları ikinci bir emre kadar basına da kapandı. Ayrıca çok gerekmediği sürece yöneticilerin de tesislere giriş yapmamaları rica edildi. Bu arada futbolculara da kesinlikle tesislere misafir davet etmemeleri konusunda bilgi verildiği dile getirildi. Beşiktaş üst üste oynayacağı Kayseri, Sporting, Galatasaray, Osmanlı ve Konya maçlarıyla ligin ilk yarısını kapatacak.