SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli’den Tarık Çamdal kararı

Denayer'in sakatlığı ve Sabri'nin kötü performansı Tarık Çamdal'a fırsat yaratacak. Mustafa Denizli genç oyuncuya Bursaspor karşılaşmasında forma vermeyi planlıyor.

Güncellenme: 07:56, 02/12/2015
Mustafa Denizli’den Tarık Çamdal kararı

GALATASARAY'IN 4.7 milyon Euro gibi önemli bir bedelle transfer ettiği Tarık Çamdal, bir türlü beklentileri karşılayamadı.

Eskişehirspor forması giyerken herkesi büyüleyen Tarık, sarı-kırmızılı takımda sağ bekin 3. alternatifi durumuna düştü. Ancak bu bölgede düşünülen ilk isim Jason Denayer sakatlandı. Belçikalı yıldız en az 1 ay sahalardan uzak kalacak. Sabri Sarıoğlu ise yedirdiği gollere bir yenisini Kasımpaşa maçında ekledi. Sabri'nin hataları, Mustafa Denizli'yi çok kızdırdı.

BU gelişmeler Tarık için yepyeni bir fırsat yaratacak. Denizli'nin 24 yaşındaki oyuncuya, Bursaspor karşılaşmasında forma vermeyi planladığı öğrenildi.

Tarık'ın yeni hocasının güvenine nasıl karşılık vereceği merakla bekleniyor. Bir önceki teknik patron Hamza Hamzaoğlu, sezon başı kampında “Sağ beke transfere gerek yok. Sabri'nin dışında Tarık da var. Bu sene patlama yapacak” demişti. Fakat daha sonra hiçbir maçta Tarık'a dakika vermeyen yine Hamzaoğlu oldu.