SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Luis Nani umut dağıttı: Devam edecek

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Nani takım olarak çok iyi durumda olduklarını belirtip, “Bu daha başlangıç. Taraftarımız yeni taklalara hazır olsun. Artık zirveyi bırakmayız, sezon sonu şampiyon oluruz” dedi.

Güncellenme: 08:10, 02/12/2015
Luis Nani umut dağıttı: Devam edecek

TRABZON'U yıktı, taklayı attı, taraftara umut dağıttı… F.Bahçe, Trabzon'u Saracoğlu'nda 3 yıl sonra yenerken, maçın adamı Luis Nani'ydi. Portekizli süperstar gol perdesini müthiş bir vuruşla açtı ve kendine özgü gol sevincini yaşadı.

Manchester United ve Portekiz Milli Takımı'nda attığı taklalara sarı-lacivertli forma altında bir yenisini ekledi. Daha sonra Alper'in kırmızı kart görmesinde başrolü oynadı ve Fernandao'nun kaydettiği galibiyeti perçinleyen kafa golünün ortasına imzasını koydu. 90 dakika sonunda Kadıköy “Nani, Nani” tezahüratıyla inledi.

YILDIZ futbolcu karşılaşma sonunda büyük bir sevinç yaşarken, iddiasını da bir kez daha ortaya koydu. Luis Nani, “Takım olarak çok iyi durumdayız ve her maç gelişim sağlıyoruz. Fenerbahçe'de ilk taklamı attım. Bu daha başlangıç. Taraftarımız yeni taklalara hazır olsun. Lig zorlu bir yarış ama biz kendimize çok güveniyoruz. Artık zirveyi bırakacağımızı düşünmüyorum. Sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırıp 4. yıldızı takmak en büyük hedefimiz. Bunu başarabilecek kadro kalitesine ve kulüp organizasyonuna sahibiz” diye konuştu.