SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Sarı – kırmızı kareler’ ödülleri sahiplerini buldu

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) tarafından gerçekleştirilen geleneksel ‘Sarı - kırmızı kareler’ adlı fotoğraf yarışması ödül töreni yapıldı.

Güncellenme: 14:20, 01/12/2015
‘Sarı – kırmızı kareler’ ödülleri sahiplerini buldu

Türk Telekom Arena'da düzenlenen ödül törenine 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, GSYİAD üyeleri, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve ödül alan foto muhabirleri katıldı.

Tören de bir konuşma yapan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, “GSYİAD her zaman Galatasaray ile ilgili çok güzel işler yapıyorlar. Ben bu hareketlerinden dolayı sevgili GSYİAD Başkanı Metin Öztürk'ü kutluyorum. Bugün değerli spor muhabirlerimizin yarıştığı Galatasaray ile ilgili fotoğraflar arasından seçilen 12 fotoğrafa ödül vereceğiz. Ben şimdiden kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.” diye konuştu. Dereceye giren fotoğraflar 2016 yılı için bastırılacak 1905 GSYİAD takviminde yer alacak.

Fotoğraflar arasında dereceye giren foto muhabirlerinin isimleri şöyle: 1 – Berk Özkan (Anadolu Ajansı) 2 – Mahmut Burak Bürkük (Zaman Gazetesi) 3 – Ali Çelik (Türkiye Gazetesi)