SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın sezon başından gönderdiği Felipe Melo'nun yerini bir türlü dolduramadı. Mevcut kadrodan birçok oyuncu denendi ama hiçbiri olmadı. Yeni teknik patron Mustafa Denizli de gelir gelmez bu mevkiye transfer istediğini söyledi. Mustafa Denizli'nin listesinde birden fazla oyuncu vardı. Bunlardan biri Kasımpaşa forması giyen Ryan Donk'tu.

Ancak Hollandalı, önceki gün oynanan maçta sergilediği performansla bir anda listenin ilk sırasına yükseldi. Ön liberoda ter döken Donk'un futbolu Mustafa Denizli'yi adeta büyüledi.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

29 yaşındaki futbolcu çok sayıda top kaptı, hepsini de olumlu kullandı. Hem teknik kapasitesi yüksek hem de fiziği güçlü bir oyuncu izlenimi veren Donk, aranan kan olduğunu ispatladı. Mustafa Denizli'nin maç sonrası yöneticilerle yaptığı kısa görüşmede, “Donk tam da aradığımız oyuncu” ifadesini kullandığı öğrenildi. Artık top yönetimde.

Galatasaray, ocak ayında Kasımpaşa'nın kapısını çalacak. Teklif 2 milyon Euro olacak. Donk'un sezon sonunda bedava gitmesini istemeyen Kasımpaşa'nın bu paraya sıcak bakacağı belirtiliyor.

Yayınlanma Tarihi:08:44,