SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Timsah’ta kupa mesaisi

Bursaspor, Türkiye Kupası 3. Tur’unda 1 Aralık Salı günü Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacağı Utaş Uşakspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Güncellenme: 16:10, 29/11/2015
Timsah’ta kupa mesaisi

Bursaspor, Türkiye Kupası 3. Tur'unda 1 Aralık Salı günü Bursa Atatürk Stadı'nda oynayacağı Utaş Uşakspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Süper Lig’in 13. haftasında kendi evinde Kayserispor’a 2 – 1 yenildikten sonra teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayıran ve göreve Ersel Uzgur’i getiren Bursaspor yönetiminin teknik adam arayışı sürerken takım da kupa maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Ertuğrul Sağlam’ın yerine göreve gelen Ersel Uzgur nezaretinde gerçekleşen Utaş Uşakspor kupa maçı hazırlıkları yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Takım halinde yapılan ısınma koşularıyla başlayan antrenman koordinasyon çalışması ile devam etti. Daha sonra kontrol pas çalışıldı. Son bölümde ise taktik ağırlıklı çift kale yapıldı.

Bursaspor, yarın akşam saatlerinde basına kapalı yapacağı antrenmanla Utaş Uşakspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak ve Özlüce Tesisleri’nde kampa girecek.